HYOUH zestaw filiżanek i spodków europejska porcelana kostna filiżanki do kawy i spodków ręcznie malowane motyle zestaw angielskich filiżanek do herbaty ze złotym popopołudniem A B0818YCBQ6

zł301.22 zł88.64
Kod produktu: B0818YCBQ6
Dostępność: W magazynie

  • ✓ Wysokiej jakości materiał – Bone China to najlepsza i najdelikatniejsza porcelana, która przekonuje dzięki swojej wysokiej odporności na działanie krawędzi i prześwitującą cechą szczególną. Piękny i elegancki kształt, prosta biała emalia, srebrne krawędzie. Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej i zmywarki.

  • ✓ Łatwa do mycia – górna powierzchnia emalii porcelanowej ułatwia mycie, niezależnie od tego, czy przechowujesz w nim kawę, czarną herbatę, brytyjską herbatę lub pachnącą herbatę itd.

  • ✓ Wszechstronne możliwości zastosowania – piękne uzupełnienie każdej kawiarni, restauracji, hotelu, biura i w szczególności do Twojego domu. Może być stosowany jako filiżanka do cappuccino, filiżanka do macchiato, filiżanka do kawy z mlekiem, filiżanka do espresso, filiżanka z demitem, filiżanka do herbaty.

  • ✓ Idealny prezent – szlachetne złote krawędzie i piękna dekoracja sprawiają, że picie kawy staje się prawdziwą przyjemnością. Zestaw filiżanek jest idealnym towarzyszem na śniadanie i popołudniową herbatę. Jest to również wspaniały prezent dla miłośników kawy lub herbaty. W naszym sklepie dostępne są inne kubki w różnych kolorach.

  • ✓ Zestaw filiżanek i spodków jest dobrej jakości, ma gładką powierzchnię i wygląda bardzo elegancko i ekskluzywnie.

  • HYOUH zestaw filiżanek i spodków europejska porcelana kostna filiżanki do kawy i spodków ręcznie malowane motyle zestaw angielskich filiżanek do herbaty ze złotym popopołudniem A B0818YCBQ6

Sklep na bazie kulinarne-rendez-vous.pl © 2021